Материалы поставщика

Духи UTIQUE Ruby, Тетиев

Артикул: 502003
Старая цена: 2380 грн./шт.
Цена: 1904 грн./шт.
Контакты поставщика:
Контактное лицо: Светлана Гавлюк
+38(066) 271-48-48, +38(097) 491-99-97, +38(063) 867-37-38
svetik42213
Адрес: Тетиев, ул.Соборная,52. Киевская обл. (Украина)
Наличие на складе
В наличии
Объем продаж
Опт и розница

Описание товара:
  • колекція: UTIQUE
  • місткість: 100 мл
  • аромат: 20%
  • тип: магнетичний, привабливий, спокусливий

Родина ароматів:орієнтально – деревинні аромати

Магнетизм, пристрасть, спокуса, заховані у флакончику. Це втеча від повсякденного життя, містична подорож в глибини людської душі. Відчуй ніжну красу. Нехай цей аромат пробудить твої почуття. Наповни свою ауру духом чуттєвості.

Верхні ноти: кашемірове дерево*, жасмин, ладаник**.

Ноти серця: ваніль, амброве дерево, пахощі. Базові ноти: білий уд***, чорний мускус****, суха деревина.

*кашемірове деревоце багатий, складний аромат, в якому поєднуються ноти спецій, деревини кедра, амбри, мускусу і солодких квітів, які були відкриті в 70-их роках Джоном Холлом і отримали назву Cashmeran.

** ладанникйого ароматну смолу під назвою «лабданум»використовували в якості лікарського засобу, компонента парфумів і ладану ще в IV до н.е.,має проникаючи бальзамічний бурштиновий аромат.

*** білий удце один з найдорожчих у світі компонент парфумів, який має багатий і елегантний аромат. Його отримують з азіатських дерев роду Aquilaria, що продукує цінну деревну смолу під назвою агар. У дикій природі, тільки 7% дерев може виробляти уд, так як смола формується тільки на заражених або поранених стовбурах і гілках дерев. Для отримання 20 млуду необхідно перегнати понад 30 кг агару і і переробити цілих 70 кг деревини. Хороший запах, низька доступність і складність отримання підняли ціну на уд до захмарних цифр. Його ціна становить в середньому $ 50 000 за кг. Найбільш цінні сорти коштують понад $ 300,000.

**** чорний мускус - цей захоплюючий надзвичайно стійкий аромат, який отримують з насіння Ambrette, характеризується солодким, важким, квітковим ароматом, схожим на мускус,вважається афродизіаком. Ідеально підходить і для жінок, і для чоловіків.

Категория в каталоге Macro.ua: ТоварыКрасота и здоровьеПарфюмерия женская
Добавить отзыв Отзывы о товаре "Духи UTIQUE Ruby"
Пока для этого товара нет отзывов.

Добавить отзыв

Нажмите, если товар в неверной категории
↑ Наверх